Dostawa i zwroty - Unitoner

Kategorie

Newsletter

Wysyłki i zwroty

Twoja przesyłka

Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania płatności i wysłane za pośrednictwem kuriera z funkcją śledzenia. Będziemy dostarczać Państwu link do śledzenia paczki w Internecie drogą mailową.

Jeżeli chcesz zwrócić przedmiot, pobierz formularz zgłoszeniowy. Formularz należy dołączyć do odsyłanego przedmiotu.

ZWROTY

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz zwrócić zakupiony produkt, wydrukuj i wypełnij prosty formularz w formacie .pdf który znajduje się poniżej oraz wyślij towar na nasz adres.

 

Pamiętaj aby do przesyłki dołączyć paragon zakupu, zakupiony produkt oraz wypełniony formularz. Jak tylko otrzymamy towar, dokonamy zwrotu należności na rachunek bankowy wpisany w formularzu.

 

Z naszej strony na pewno nie spotkasz trudności związanych ze zwrotem towaru, pamiętaj tylko że produkt nie może być on używany. Oprócz tego dajemy Ci na zwrot 30 dni.

 LINK DO FORMULARZA PDF

 

 

Procedura zwrotu towaru:


1) Wydrukuj i wypełnij oświadczenie odstąpienia od umowy kupna.
 
2) Spakuj paragon, formularz oraz dobrze zabezpiecz towar tak aby nie uległ uszkodzeniu w czasie transportu.
 
3) Całość wyślij na nasz adres Pocztą Polską lub kurierem. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych.
 
4) Należność za towar zostaje zwrócona na podany w oświadczeniu numer rachunku w ciągu 3 dni od daty otrzymania przesyłki.
 
5) W przypadku nie uwzględniania zwrotu przez taniodrukuje.pl, kwestia odesłania lub odbioru towaru zostanie indywidulanie ustalona z klientem.